KURUMSAL Bakan ve Yöneticiler Birim Yöneticilerimiz

Birim Yöneticilerimiz

HAZİNE KONTROLÖRLERİ KURULU BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
AHMET ÜMİT SUCU (Vekaleten) 08.04.2016 Halen bu görevdedir. 
İRFAN TOKGÖZ30.12.2014  08.04.2016 
İRFAN TOKGÖZ (Vekaleten) 07.06.2011 30.12.2014 
YAŞAR AKGÜN26.11.200706.06.2011
YAŞAR AKGÜN (Vekaleten)15.10.200726.11.2007
HİKMET ESEN12.01.200414.10.2007
HİKMET ESEN (Vekaleten)15.10.200312.01.2004
ÖZCAN ELVERDİ13.09.200114.10.2003
BURHANETTİN AKTAŞ(Vekaleten)18.06.200113.09.2001
İSMET GÜMÜŞLÜOĞLU01.09.199718.06.2001
ORHAN TUR (Vekaleten)06.11.199601.09.1997
MUSTAFA ADIGÜZEL09.03.199501.11.1996
MUSTAFA ADIGÜZEL (Vekaleten)14.10.199309.03.1995
İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
AKİF AKŞAM24.08.2016 Halen bu görevdedir. 
ALİ KAYIM06.01.2014 24.08.2016 
FATİH SEZER 10.10.2012 10.09.2013 
ARSLAN BAŞ18.01.200824.09.2012
SİGORTA DENETLEME KURULU BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
METE GÜLER (Vekaleten)30.04.2018Halen Bu Görevdedir.
ARİF HİKMET CESUR03.05.201030.04.2018
ARİF HİKMET CESUR (Vekaleten)09.10.200803.05.2010
İBRAHİM TAŞBAŞI27.09.200506.10.2008
İBRAHİM TAŞBAŞI (Vekaleten)16.03.200427.09.2005
VİLDAN KOCAMAN03.09.200115.03.2004
ERDOĞAN ULUSOY (Vekaleten)18.06.200103.09.2001
YAVUZ AYTEKİN12.11.199718.06.2001
YAVUZ AYTEKİN (Vekaleten)06.08.199712.11.1997
BÜLENT SOMUNCU03.09.199606.08.1997
BÜLENT SOMUNCU (Vekaleten)15.11.199503.09.1996
EROL OKUYAN15.01.199515.11.1995
KAMU FİNANSMANI GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
YALÇIN YÜKSEL (Vekaleten)02.05.2018Halen Bu Görevdedir. 
MEHMET EMRE ELMADAĞ (Vekaleten)02.11.2016 02.05.2018
TAŞKIN TEMİZ01.11.201201.11.2016 
TAŞKIN TEMİZ (Vekaleten)17.07.201201.11.2012
MEHMET COŞKUN CANGÖZ29.11.200616.07.2012
M. COŞKUN CANGÖZ(Vekaleten)10.11.200529.11.2006
TÜLAY ŞAYLAN05.01.200108.11.2005
RECEP HAKAN ÖZYILDIZ29.11.199905.01.2001
TÜLAY ŞAYLAN(Vekaleten)27.10.199929.11.1999
MEHMET EMİN DEDEOĞLU06.08.199727.10.1999
TEVFİK FİKRET BARAN16.10.199506.08.1997
NAMIK DAĞALP10.11.199301.07.1995
KAMU SERMAYELİ KURULUŞ VE İŞLETMELER GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
MEHMET KAYA23.10.2017Halen Bu Görevdedir.  
MEHMET KAYA(Vekaleten)02.11.201623.10.2017
SELİM YEŞİLBAŞ05.04.201002.11.2016
SELİM YEŞİLBAŞ (Vekaleten)08.02.201005.04.2010
MEHMET SEFA PAMUKSUZ07.10.200408.02.2010
M. SEFA PAMUKSUZ (Vekaleten)17.05.200407.10.2004
MEHMET RASGELENER09.12.199915.03.2004
AYŞE DÖNMEZER18.08.199702.08.1999
AYHAN ÖZER16.01.199708.08.1997
RECEP HAKAN ÖZYILDIZ09.03.199518.10.1996
DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
KEMAL ÇAĞATAY İMİRGİ (Vekaleten)06.11.2017Halen Bu Görevdedir.
ÖMER ETHEM BAYAR (Vekaleten)08.09.2016 06.11.2017
HAKAN TOKAÇ  15.08.2014 01.09.2016 
HAKAN TOKAÇ (Vekaleten)09.09.2013 15.08.2014
EVREN DİLEKLİ (Vekaleten)28.07.201002.09.2013
MEMDUH ASLAN AKÇAY07.10.200420.07.2010
MEMDUH ASLAN AKÇAY (Vekaleten)17.05.200407.10.2004
SEVEN YÜCEL(Vekaleten)20.03.200417.05.2004
MELİH NEMLİ (Vekaleten)15.07.200315.03.2004
HÜSEYİN ERSEN EKREN05.01.200115.07.2003
MEHMET AYDIN KARAÖZ09.03.199505.01.2001
M. AYDIN KARAÖZ (Vekaleten)28.12.199409.03.1995
MEHMET BÜLENT ÖZGÜN15.11.199323.12.1994
MALİ SEKTÖRLE İLİŞKİLER VE KAMBİYO GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
HAKAN ERTÜRK (Vekaleten)10.11.2016Halen Bu Görevdedir.
ALİ ARSLAN02.11.201109.11.2016
ALİ ARSLAN (Vekaleten)05.05.201020.05.2010
MEHMET AÇIKEL19.08.200504.05.2010
MEHMET AÇIKEL (Vekaleten)25.08.200419.08.2005
İSMAİL ERDEMİR (Vekaleten)17.05.200425.08.2004
ZAFER BALTACIOĞLU13.03.200115.03.2004
ZEHRA KIRLIDOĞ (Vekaleten)22.01.200113.03.2001
NAMIK DAĞALP01.09.200022.01.2001
BİNNUR BERBEROĞLU (Vekaleten)04.07.200031.08.2000
ADNAN YAYLACI25.11.199704.07.2000
ENGİN ARAS02.09.199615.10.1997
İHSAN FEYZİBEYOĞLU09.03.199502.09.1996
AHMET SELÇUK DEMİRALP17.01.198928.08.1994
SİGORTACILIK GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
MURAT KAYACI (Vekaleten)15.03.2018Halen Bu Görevdedir.
NEDRET ŞERİF ÇAKIRSOY (Vekaleten)19.01.2017 15.03.2018
GÖKHAN KARASU (Vekaleten)23.02.2015 19.01.2017
AHMET GENÇ06.11.200723.02.2015 
AHMET GENÇ (Vekaleten)16.07.200406.11.2007
SEDAT YAMAK31.05.200216.07.2004
SEDAT YAMAK (Vekaleten)16.04.200231.05.2002
NAMIK DAĞALP17.01.200016.04.2002
ALİ TEOMAN KERMAN31.07.199702.08.1999
MEHMET KARAKAYA14.10.199631.07.1997
SELİM SERVET TAŞDELEN09.03.199517.07.1996
EKONOMİK ARAŞTIRMALAR GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
YUSUF RIZA UZUNPOSTALCI30.06.2014 Halen Bu Görevdedir. 
YUSUF RIZA UZUNPOSTALCI (Vekaleten)23.09.201330.06.2014
GÜLSÜM YAZGANARIKAN19.10.200609.09.2013
GÜLSÜM YAZGANARIKAN (Vekaleten)10.11.200519.10.2006
ÖZHAN ÜZÜMCÜOĞLU30.09.199807.11.2005
TEVFİK FİKRET BARAN06.08.199716.07.1998
MUSTAFA FERHAT EMİL09.03.199506.08.1997
DEVLET DESTEKLERİ GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
HALİT TUTAK (Vekaleten)22.12.2017Halen Bu Görevdedir. 
MUSTAFA YILMAZ KARAKUŞCU (Vekaleten)03.10.2016 22.12.2017
MEHMET YENER03.12.201030.09.2016
I. HUKUK MÜŞAVİRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
NADİRE ÜNSAL (Vekaleten)27.04.2016 Halen Bu Görevdedir.
AHMET FETHİ TOPTAŞ07.01.200621.04.2016
ZEYNEP ALEV AL(Vekaleten)10.11.200519.01.2006
İSMET ÇEBİ04.06.199807.11.2005
MEHMET ERDEM ERGİN (Vekaleten)27.03.199804.06.1998
SAVAŞ KENDİRLİ(Vekaleten)08.07.199627.03.1998
AYSEL SAİME GÜREL12.06.199505.07.1996
AYSEL SAİME GÜREL(Tedviren)24.06.199412.06.1995
ALİ SELÇUK BERKİ(D.T.M)07.09.199020.12.1994
   
   
PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
ABDULLAH ÖZTÜRK02.05.2018Halen Bu Görevdedir.
YALÇIN YÜKSEL22.12.201402.05.2018
YALÇIN YÜKSEL (Vekaleten)07.11.201422.12.2014
MUSTAFA BİTİREN 16.08.201007.11.2014
MUSTAFA BİTİREN (Vekaleten) 25.05.201016.08.2010
ALİ ARSLAN 31.01.200525.05.2010
NEVZAT BAHRAN21.03.200107.10.2004
NEVİN DEMİR (Vekaleten)  13.03.200121.03.2001
ZAFER BALTACIOĞLU15.06.199813.03.2001
TURAN SERDENGEÇTİ26.07.199615.06.1998
TURAN SERDENGEÇTİ (Vekaleten)04.07.199626.07.1996
TİMUR TAMTUNALI16.01.199503.07.1996
TİMUR TAMTUNALI (Vekaleten)28.09.199316.01.1995
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
SALİH ERCAN 04.01.2017Halen bu görevdedir. 
SALİH ERCAN (Vekaleten)14.10.201604.01.2017
ÖMER CİHAN21.05.201513.10.2016
ÖMER CİHAN (Vekaleten)06.11.201421.05.2015
ARSLAN BAŞ24.09.201206.11.2014
AYHAN MUTLU (Vekaleten)11.03.201124.09.2012
SADETTİN PARMAKSIZ21.04.200511.04.2011
AHMET GÖKPINAR19.11.200307.04.2005
AHMET GÖKPINAR (Vekaleten)15.10.200319.11.2003
RIFAT BÜLENT DEMİRBAĞ28.06.200014.10.2003
SELAHATTİN NARİN28.11.199612.04.2000
SELAHATTİN NARİN (Vekaleten)30.10.199628.11.1996
KADİR MURAT DİLAVER17.01.199522.10.1996
HASAN CANYOLDAŞI14.10.199220.12.1994
STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
ALİ RIZA AKIN (Tedviren)05.09.2017Halen bu görevdedir.
İSMAİL KÖKSAL04.01.201724.08.2017
İSMAİL KÖKSAL (Vekaleten)27.09.2016 04.01.2017
HALİL İBRAHİM AZAL  25.01.2016 26.09.2016
HALİL İBRAHİM AZAL (Vekaleten)11.01.2016 25.01.2016
FATİH SEZER04.09.201511.01.2016 
HALİL İBRAHİM AZAL31.12.201404.09.2015
FATİH SEZER10.09.201305.11.2014
MUSTAFA AKMAZ11.05.201223.08.2013
MUSTAFA AKMAZ (Vekaleten)16.07.200711.05.2012
ALİ ARSLAN (Vekaleten)07.06.200716.07.2007
HAKAN TOKAÇ (Vekaleten)27.03.200607.06.2007
SADETTİN PARMAKSIZ (Vekaleten)02.01.200627.03.2006
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLERİMİZ
Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
AYTEN GÖK18.05.2015Halen Bu Görevdedir.
AYTEN GÖK(Vekaleten)07.11.201418.05.2015
TURGUT TÜRKEŞ16.04.201004.11.2014
ALİ ARSLAN(Vekaleten)04.01.201030.12.2009
AYDIN HASKEBAPÇI16.08.200716.08.2007
AYDIN HASKEBAPÇI(Vekaleten)10.06.200420.04.2003
ORSOY GİRGİÇ26.05.200126.05.2001
NURAY GÖKTAŞ17.11.199520.12.1994