KURUMSAL Bakan ve Yöneticiler Müsteşar Yardımcıları

Müsteşar Yardımcıları

Adı SoyadıGöreve Başlama TarihiGörevden Ayrılış Tarihi
Raci KAYA27.12.2016Halen bu görevdedir.
Hayrettin DEMİRCAN09.12.2016Halen bu görevdedir.
Raci KAYA (Vekaleten)16.08.201627.12.2016
Hayrettin DEMİRCAN (Vekaleten)02.08.2016 09.12.2016
Ahmet GENÇ23.02.2015 Halen bu görevdedir. 
Taşkın TEMİZ (Vekaleten)03.11.2015 16.08.2016 
Cavit DAĞDAŞ23.09.2016 01.08.2016 
Feridun BİLGİN26.07.201029.04.2014 
Nevzat BAHRAN08.10.200415.06.2010
Nevzat BAHRAN (Vekaleten)17.05.200408.10.2004
Burhanettin AKTAŞ28.04.200422.10.2015 
Burhanettin AKTAŞ (Vekaleten)22.08.200328.04.2004
Mehmet Aydın KARAÖZ05.01.200122.07.2003
Recep Hakan ÖZYILDIZ05.01.200128.07.2003
Ali Teoman KERMAN30.07.199931.08.2000
Ayşe DÖNMEZER30.07.199928.11.2000
Mustafa Ferhat EMİL06.08.199722.07.2003
Osman TUNABOYLU29.07.199712.07.1999
İhsan FEYZİBEYOĞLU09.09.199629.07.1997
İhsan FEYZİBEYOĞLU18.03.199609.09.1996
Mehmet Bülent ÖZGÜN23.12.199415.03.1996
Cüneyt SEL23.12.199406.07.1999
Nevzat SAYGILIOĞLU23.12.199430.07.1997